Meie maja personal

Juhataja
Elo Sagor
5918 2324
elo.sagor@joelahtme.ee

Sotsiaaltööspetsialist
Elen Kaur
520 4763
elen.kaur@joelahtme.ee

Projektijuht
Pilleriin Kurg

5300 1542
pilleriin.kurg@joelahtme.ee 

Erihoolekande teenuste koordinaator
Anne Jegorov
5286497
anne.jegorov@joelahtme.ee

Autojuht
Tiit Tammesson
5090906
tiit.tammesson@joelahtme.ee

Koristaja
Melissa Muul

Tugiisikud

Tugiisik (lapse)
Anu Tavinoff
anu.tavinoff@joelahtme.ee

Tugiisik (perede)
Katrin Harnak
5346 9473

katrin.harnak@joelahtme.ee

Tugiisik (lapse)
Ingrid Koordi
ingrid.koordi@joelahtme.ee

Tugiisik (lapse)
Monika Veelma
5852 8861
monika.veelma@joelahtme.ee

Tugiisik (lapse)
Älian Käärik
5329 2015
alian.kaarik@joelahtme.ee

Hoolekandetöötajad

Hoolekandetöötaja
Elina Teikes
5877 7252
elina.teikes@joelahtme.ee

Hoolekandetöötaja
Mare Karilaid
5305 6040
mare.karilaid@joelahtme.ee

Hoolekandetöötaja
Marika Kimer
53324283
marika.kimer@joelahtme.ee

Hoolekandetöötaja
Sirje Leppik

5330 6384
sirje.leppik@joelahtme.ee

Hoolekandetöötaja
Terje Multer
5330 8775
terje.multer@joelahtme.ee

Tegevusjuhendajad

Tegevusjuhendaja
Ilme Hunt
5377 2937
ilme.hunt@joeahtme.ee

Tegevusjuhendaja
Lily Kivila
59073447
lily.kivila@joelahtme.ee

Tegevusjuhendaja
Piia Padar
5336 4628
piia.padar@joelahtme.ee

Tegevusjuhendaja
Tiina Pappel
5377 0248
tiina.pappel@joelahtme.ee

Jõelähtme Valla Päevakeskus

Mõisa tee 2a
Kostivere, Jõelähtme vald, Harjumaa
Helista meile
+372 5918 2324
Saada meile e-kiri
paevakeskus@joelahtme.ee

Kirjuta meile!